Ptarmigan on nüüdseks suletud.

Ptarmigan tegutses Tallinnas aastatel 2011-2014. Veebilehelt on leitav arhiiv nendel aastatel aset leidnud üritustest. Meie tegevus Tallinnas on lõppenud, kuid mõned liikmed jätkavad nüüd tegutsemist %{href}.

Projektid

Hobielektroonikaring "Elektron"

Talveune aeg on möödas, pirrud LÖÖVAD kahest otsast lõkendama! 

Kõik Teeme-Ise huvilised on oodatud kaasa lööma Tallinnas tegutsemist alustava elektroonikaklubiga.

Erilise tähelepanu all on Arduino ja selle piiritud võimalused.

Arduino on 2005 aastal Itaalias loodud mikrokontroller, mille südameks AVR perekonna protsessor ja eesmärgiks lihtsustada hobielektroonikaga tegelemist. Sellega on ta ka suurepäraselt hakkama saanud, tagajärjeks revolutsioon elektroonika õppimises-õpetamises. Mitte kunagi varem pole olnud alustamine nii lihtne ja ka täieliku algaja saavutatavad tulemused nii vinged. Samuti on ta toonud varem ainult suurtööstustele kättesaadavad vahendid taskukohase hinnaga kõigi haardeulatusse. Alates interaktiivsest kunstist kuni 3d printerite ja treipinkideni, võimalusi piirab tänapäeval ainult fantaasia. 

Elektron hakkab koos käima vähemalt kord kuus, kohapeal õpetatakse nii tinutama kui programmeerima. Oodatud on kõik, eelneva kogemuse puudumine pole takistuseks. Samas, kui Sul on eelnev kogemus, siis tule ja jaga seda teistegagi.